Italský malíř 18. století
Mytologická scéna, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 35,5 x 46 cm, v minulosti restaurováno s retušemi, lehce pšokozená malba (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Italský malíř 18. století
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |